Avaleht  »  Enefit Solutions »  Kontaktid » 

Kontaktid

Otsite usaldusväärset partnerit oma projekti läbiviimiseks?
Võtke meiega julgesti ühendust ja me vastame teie küsimustele ja anname lisainfot!

Enefit Solutions

Registrikood: 10633284
Malmi 8, 41537 JÕHVI

Peakontor/postiaadress
Malmi 8, 41537 JÕHVI
Tel: +372 71 66 702
e-post: solutions@enefit.com

Tallinna esindus
Lelle 22, TALLINN 11318

Tehase asukoht Kirde-Eestis
Jõhvi Tehas: 165 km Tallinnast idas.
Tehase läheduses asub Sillamäe sadam.

Juhatus

Juhatuse esimees:
Ott Licht
Tel: +372 71 66 797
e-post: Ott.Licht@enefit.com

Juhatuse liige: Rait Kalda
e-post: Rait.Kalda@enefit.com

Juhatuse liige: Siret Kegel
e-post: Siret.Kegel@enefit.com

Kontaktisikud

Sven Kustavus
müügidirektor
Tel: +372 50 76 803
e-post: Sven.Kustavus@enefit.com

Mati Rohtla
müügijuht
Tel: +372 50 56 695
e-post: Mati.Rohtla@enefit.com

Kati Teelahk
personalijuht
Tel: +372 50 73 528
e-post: Kati.Teelahk@enefit.com